Vodafone Türkiye

Dünyanın en büyük telekomünikasyon şirketlerinden biri olan Vodafone Grubu’nun bünyesinde yer alan Vodafone Türkiye, birey ve kurumlara sabit, mobil ve içerik hizmetleri dahil tüm telekomünikasyon teknolojilerini tek çatıda sunmaktadır.

Türkiye’nin en büyük uluslararası doğrudan yatırımcılarından olan Vodafone Türkiye’nin bugüne kadar toplam yatırımları 21 milyar TL’yi aşmıştır. Vodafone Türkiye, 31 Aralık 2018 itibariyle 23,4 milyon mobil müşteriye ve 845 bin sabit genişbant müşterisine hizmet vermektedir.

Vodafone Grubu hakkında

Dünyanın en büyük telekomünikasyon şirketlerinden biri olan Vodafone Grubu, ses, mesajlaşma, veri ve sabit iletişimi kapsayan bir dizi hizmet sunmaktadır. 25 ülkede mobil operasyonu bulunan Grup, ek 44 ülkede mobil şebekelerle işbirliği yapmakta, 19 pazarda da sabit genişbant operasyonuna sahip bulunmaktadır.

Vodafone Grubu, 31 Aralık 2018 itibariyle, Vodafone’un ortaklıkları ve iştirakleri de dahil olmak üzere yaklaşık 700 milyon mobil müşteriye ve 21 milyon sabit genişbant müşterisine hizmet vermektedir.

Sidebar